Zaufali nam

GMINA TARNOWO PODGÓRNE

POZIOM BLIŻEJ

Obecnie najbardziej znanym zespołem sportowym wywodzącym się z Tarnowa Podgórnego jest drużyna kolarska GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne, której zawodnicy w 2010 roku wywalczyli 7 medali na Mistrzostwach Polski w tym 2 złote. Od 2012 roku w Tarnowie Podgórnym organizowany jest „Bieg Lwa” na dystansie półmaratońskim.

W miejscowości znajduje się wiele nowoczesnych obiektów sportowych, takich jak :

  • stadion piłkarski GKS Tarnovia (ok. 500 miejsc siedzących),
  • hala sportowa z trybunami,
  • kręgielnia klasyczna,
  • boisko piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią,
  • aquapark Tarnowskie Termy
  • kompleks mniejszych boisk tartanowych wraz z kortami tenisowymi,
  • pierwsze w Wielkopolsce – pełnowymiarowe kryte lodowisko.

OŚRODEK SPORTU I REKREACJI
UL. NOWA 15
62-080 TARNOWO PODGÓRNE
REGON: 634271952,

NIP: 777-26-22-627

61 81 66 086


BODY CHIEF

KOCHAMY TO CO ROBIMY!

Zastanawiałeś się, kto stoi za tym, by pod Twoje drzwi trafił zestaw zdrowych i smacznych posiłków?

Team Body Chief tworzą ludzie kreatywni i energiczni, dla których najważniejsza jest satysfakcja Klientów. Jesteśmy miłośnikami zdrowej kuchni i dobrego smaku, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby każdy zestaw dostarczał niepowtarzalnych kulinarnych doznań.

Codziennie testujemy dania, sprawdzamy jakość potraw i poszukujemy nowych rozwiązań. Najbardziej cieszy nas, kiedy wiemy, że to co robimy sprawia Ci radość i dodaje życiu smaku.


Gruntowski

SPRAWDŹ NASZE KOMPETENCJE

Jesteśmy nowocześnie zarządzanym i prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem logistyki towarowej o profilu transportowo – spedycyjnym. Nasza wiedza oraz 25-letnie doświadczenie na rynku europejskim pozwala nam zrealizować zarówno drobnicowe przesyłki ekspresowe jak i ładunki całopojazdowe na terenie całej Europy. Tabor, którym dysponujemy to ponad 30 nowoczesnych zestawów 34-paletowych pozwalających na kompletną obsługę zarówno dużych jak i mniejszych firm handlowych i produkcyjnych. Posiadamy stały nadzór nad ruchem pojazdów poprzez system pozycjonowania pojazdów GPS.

Jeżeli chcesz sprawdzić nasze kompetencje?


JUMP ARENA

Wskocz do Jump Areny RAZEM Z NAMI!

Jump Arena to ogólnopolska sieć Parków Trampolin i centr rozrywki. Łączymy dobrą zabawę z aktywnym spędzaniem czasu w gronie przyjaciół i rodziny. U nas każdy może poczuć się jak dziecko. Nasze obiekty są zadaszone, całoroczne i ogrzewane. Do obiektów przylegają duże, bezpłatne parkingi dla naszych gości. Nasze parki wyposażone są w szatnie z łazienkami i prysznicami, przestrzenie do odpoczynku między skokami, poczekalnie oraz salki przeznaczone do organizacji wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych. W parkach trampolin obowiązuje strój wygodny, sportowy oraz skarpety z anty poślizgiem dla zachowania higieny i spełnienia wymogów bezpieczeństwa.


BUDMAR JUDKOWIAK SP. J.

Z nami zbudujesz dom od fundamentów aż po dach

Budmar Judkowiak sp. j.  jest firmą rodzinną, powstałą 1 kwietnia 1990 roku.
Przechodząc przez różne etapy rozwoju, począwszy od sprzedaży cementu, wełny mineralnej oraz materiałów ogólnobudowlanych, osiągnęła dziś wysoką specjalizację w handlu szeroko rozumianymi wyrobami klinkierowymi i ceramicznymi.

Po ponad 30 latach rozwoju firma Budmar Judkowiak sp. j. należy do liczących się na rynku wielkopolskim dystrybutorów materiałów budowlanych i jest liderem w sprzedaży  klinkieru, dachówek oraz cegieł i płytek ręcznie formowanych.Współpraca z najlepszymi producentami gwarantuje wysoką jakość oferowanych produktów.

Bogactwo wyrobów ceramicznych oraz największa ekspozycja cegieł w Wielkopolsce czynią nas w oczach klientów jednym z największych centrów klinkieru i dachówek w kraju.

Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu firma Budmar Judkowiak Sp. J. zapewnia profesjonalną i solidną obsługę poprzez fachowe doradztwo i znajomość branży.

Nasi sprzedawcy znają dachówki, cegły i płytki w praktyce, a nie tylko w teorii – jak to bywa w większości hurtowni.


KOMPLET POLSKA

Z dobrego upieczesz najlepsze

Przedsiębiorstwo Abel + Schäfer, którego początkiem był młyn zbudowany w 1892, słynie zarówno z wieloletniej tradycji, jaki i  z wielu wprowadzonych na rynek innowacji. W 1958 pan  Fritz Claus Schäfer rozpoczyna produkcję surowców  dla branży cukierniczej oraz piekarskiej i tym samym daje początek marce KOMPLET.

Jest jednym z pierwszych producentów tego typu surowców na świecie. Mieszanki cukiernicze oraz piekarskie odnoszą sukces, podaż oraz zainteresowanie są  bardzo duże, co między innymi sprawia, że zapada decyzja o założeniu spółki córki w Berlinie. W 1967 powstaje  firma KOMPLET Berlin.

W 1994 roku rynek wschodnioeuropejski otwiera się coraz bardziej. Aby dotrzymać kroku rozwojowi sytuacji w tej części Europy, założona zostaje spółka KOMPLET Polska w Tarnowie Podgórnym w Polsce. Tutaj obok wielu produktów wytwarzane są produkty dedykowane specjalnie dla polskiego klienta oraz szeroka paleta pieczywa głęboko mrożonego, która znajduje nabywców na całym świecie.